ŚLUB

Witaj!

jeśli tutaj trafiłeś to znaczy, że szukasz miejsca, które zajmie się niezbędnymi dekoracjami do przygotowania Twojego ślubu z klasą, w dobrym guście i z modnymi akcentami.

Cieszymy się, że od 2016 roku działamy prężnie na froncie dekoracji uroczystości, oprócz papeterii, która do tej pory była naszą główną domeną.

Ale zanim zdecydujesz się na nasze usługi, zapoznaj się proszę z naszą ideą dekorowania przyjęć i uroczystości, tak abyśmy mogli nawiązać dobrą i kreatywną współpracę!.
Pracownia momodeco odchodzi od sztampowego dekorowania ślubów – tj tworzenia skomplikowanych bukietów i ikeban w ceramicznych naczyniach. Stawiamy na minimalizm, prostotę, naturalność i świeżość. Pracujemy tylko na żywych kwiatach, w najbardziej naturalnej ich formie. Cieszymy się, bo mamy grono klientów, którzy stawiają na naturalność i prostotę. To nas inspiruje.
Stosujemy naturalnie ścięte kwiaty, lekko wetknięte w wazony. Na życzenie klienta możemy przygotować bardziej nieszablonowe formy.
Oprócz kwiatów, dekorujemy przyjęcia świecami, girlandami, wiankami, naturalnymi tkaninami, drewnem itp.

Decydując się na kompleksową realizację tj zaproszenia, papeteria, dekorację sali/kościoła/samochodu, bukietu ślubnego dla Pani Młodej, innych dodatków, macie pewność, że wszystko będzie w jednym, pasującym do siebie dobrym stylu, klimacie i jednej idei. Nasi klienci chwalą sobie możliwość zlecenia kilku elementów weselnej układanki jednej firmie – oszczędza to ich czas i pieniądze.

Ze szczegółami oferty możecie zapoznać się w skrócie poniżej, lub w zakładce OFERTA.

a z realizacjami w zakładce ZAPROSZENIA  |  PAPETERIA  |  DEKORACJE

PROJEKTY PAPETERII
DEKORACJE ŚLUBNE
DEKORACJE KOŚCIOŁA
INNE DODATKI